VBeskydech.cz

Nadmořská výška: 580 m n. m.
GPS: 49°22'8,329"N,18°21'18,081"E
Oblast: Valašsko - Javorníky - Vsetínské vrchy
Obec: Velké Karlovice
Adresa: Velké Karlovice, Velké Karlovice - Leskové
756 06
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 577 055 111
Web: http://www.razula.cz
Dostupnost
Vzdálenost vzdušnou čarou:
3,7 km východně od centra obce Velké Karlovice

Autobus:
zastávka Velké Karlovice, Leskové, hotel Razula (0,25 km)

Užitečné informace

Oblíbené odkazy

Novinky Ski areálu Razula Velké Karlovice


neděle 30.11.2014, Ski areál Razula - sjezdovky Razula, Horal, Galik
Novinky Ski areálu Razula Velké Karlovice
Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích připravuje na letošní zimní sezónu - kromě zapojení do projektu společného skipasu - i další novinky. Co se naopak nemění, jsou ceny skipasů - zůstávají na stejné úrovni jako loni.

Vylepšení se dočká oblíbená rodinná sjezdovka Horal u hotelu Horal, která je v zimě centrem lyžařské výuky. Děti se mohou těšit na kvalitnější zázemí na sjezdovce, zejména díky nově instalovanému pojízdnému koberci, který jim výrazně usnadní první krůčky na lyžích.

Ve Ski areálu Razula dochází ke změně ve výuce lyžování. Nově zde bude působit renomovaná lyžařská škola SUN SKI.

V blízkosti sjezdovky Horal se také letos plánuje novinka pro běžkaře: upravovaný běžkařský okruh na ploše, která v létě slouží jako golfové hřiště.

Ski areál Razula tvoří tři sjezdovky o celkové délce 1,6 km. Zkušené sjezdaře nejvíc láká hlavní sjezdovka Razula dlouhá 1 km s převýšením 210 metrů. Rodiny s dětmi vyhledávají sjezdovku Horal u hotelu Horal, kde v zimě funguje také lyžařská škola a snowtubing. Do ski areálu patří ještě sjezdovka Galik u stejnojmenného hotelu. Stejně jako loni plánuje Ski areál Razula také letos akci „Lyžuj a plav“ - k vybraným typům skipasů obdrží lyžaři ve všední dny hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal se slanou vodou vyhřívanou na 36°C, mohou tak propojit dva různé zážitky – lyžování a koupání. Relaxační centrum s bazény se nachází hned vedle „rodinné“ sjezdovky Horal.

Návštěvníci, kteří se v rámci pobytu Zimní dovolené v Beskydech ubytují v hotelech Lanterna a Horal v Resortu Valachy, mají skipas do Ski areálu Razula v ceně.Zdroj informací: www.razula.cz
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2024 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.2 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace