VBeskydech.cz

Nadmořská výška: 400 m n. m.
GPS: 49°27'45,033"N,18°8'56,407"E
Oblast: Valašsko - Javorníky - Vsetínské vrchy
Obec: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Rožnov pod Radhoštěm, Palackého 147
756 61
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 571 757 111
Web: http://www.vmp.cz
Dostupnost
Vzdálenost vzdušnou čarou:
centrum města Rožnov pod Radhoštěm


Oblíbené odkazy

Turistická soutěž Českého rozhlasu Ostrava Křížem krajem začíná


středa 2.7.2014, Valašské muzeum v přírodě (NKP)
Turistická soutěž Českého rozhlasu Ostrava Křížem krajem začíná
V úterý 1. července odstartoval devátý ročník oblíbené turistické soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem Křížem krajem. Letos hrací karta zavede účastníky do osmi zajímavých míst Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Výherci se mohou těšit na výhry v podobě wellness víkendů, horských kol, elektroniky a dalších lákavých cen.

Turistická soutěž Křížem krajem proběhne v termínu od 1. července do 31. srpna. Společnými pořadateli soutěže jsou Český rozhlas Ostrava a Český rozhlas Olomouc. Cílem soutěžících bude sbírat razítka do hrací karty z určených osmi míst obou krajů, kterými jsou například horské vrcholy, muzea nebo hrady.
„Kromě razítek musí soutěžící i správně odpovědět na osm otázek, které se k jednotlivým cílům vztahují. Hrací kartu, jako přílohu letošních Rozhlasových novin, najdou zájemci už teď a také v průběhu soutěže ve všech informačních centrech obou krajů, v cílových místech a samozřejmě na recepcích obou regionálních stanic Českého rozhlasu,“ informuje Daniel Martínek, manažer komunikace Českého rozhlasu Ostrava.
Vyplněné soutěžní karty musí být odevzdány do stanic nejpozději do 31. srpna. Vyhlášení výsledků pak proběhne ve vysílání obou stanic první zářijový týden.

V letošním ročníku je opět pro soutěžící nachystán atraktivní mix cen. „Jsou to poukázky na wellness víkendy, poukázky na tři kola značky 4EVER dle vlastního výběru, elektronika, sportovní vybavení, encyklopedie a spoustu dalších zajímavých cen. Bližší informace o soutěži a podmínkách získají soutěžící na internetových stránkách naší a olomoucké stanice,“ doplnil Daniel Martínek.
Výhercem se stane ten, komu se podaří nejlépe vyplnit hrací kartu. Nejdříve se bude hodnotit počet získaných razítek, poté počet správně zodpovězených otázek. V případě shody u více soutěžících rozhoduje o pořadí výherců správně zodpovězená tipovací otázka nebo nejbližší tip.

Soutěžní karta vás o letošních prázdninách zavede do těchto míst: Valašské muzeum v přírodě, Koliba Valaška na Pustevnách, Chata Visalaje, hrad Starý Jičín, horská chata Ostrý, hrad Bouzov, Papírna Velké Losiny a Loštické muzeum tvarůžků.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a http://www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Mgr. Daniel Martínek
ČRo OstravaZdroj informací: http://www.rozhlas.cz/ostrava/neprehlednete/_z ...
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2024 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.2 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace