VBeskydech.cz

Kulturní a společenské středisko Střelnice - Český Těšín

KaSS je pořadatelem, organizátorem a koordinátorem kulturních akcí, divadelních představení, koncertů, výstav a odborných kurzů v oblasti kultury.

Kultura napomáhá k utváření a navazování mezilidských vztahů, které ovlivňují kvalitu jednotlivců, skupin lidí, regionů a současně se promítá do hospodářského života výše uvedených.

Vizí Kulturního a společenského střediska „Střelnice“ (dále jen „KaSS“) je směřování k vytvoření moderní, přirozeně respektované a efektivně fungující organizace, která se postupně stane skutečným centrem kultury města a iniciátorem významných a strategických změn v oblasti kultury a života města Český Těšín (dále jen “město”).

Cílem KaSS je zabezpečování odborného uchování a rozvíjení kulturního dědictví na území města a jeho využívání k plnohodnotnému životu občanů všech věkových kategorií.

K hlavní činnosti KaSS patří uspokojování potřeby informací, výchovy, vzdělávání a zajištění celkového kulturního rozvoje. Současně udržuje a rozvíjí tradice města, které jsou určeny pro širokou veřejnost.

Při tvorbě kulturních, společenských, výchovných a vzdělávacích aktivit je dbáno na zachování současných tradic a zapojení nových trendů a zároveň je vyvíjena aktivita k uspokojení poptávky široké veřejnosti
a organizací.


Zdroj: www.kassct.cz

 
GPS: 49°44'34,992"N,18°37'40,808"E
Oblast: Slezské Beskydy
Obec: Český Těšín
Adresa: Český Těšín, Střelniční 256/1
737 01
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 420 558 712 695
Web: http://www.kassct.cz

Oblíbené odkazy

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2023 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace