VBeskydech.cz

Upozornění: Prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby vzali na vědomí aktuální situaci a opatření přijatá vládou ČR k nákaze Covid-19.
GPS: 49°13'35,941"N,17°39'58,789"E
Oblast: Hostýnské vrchy
Obec: Zlín
Adresa: Zlín, náměstí Míru 12
761 40
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 577 630 111 (ústředna)
Web: http://www.zlin.eu

Oblíbené odkazy

Zlín si připomene 100. výročí narození Tomáše Bati Jr.


úterý 16.9.2014, Zlín
Zlín si připomene 100. výročí narození Tomáše Bati Jr.
Zlín - Sté výročí narození Tomáše Bati juniora, syna legendárného zakladatele firmy Baťa, si ve Zlíně připomeneme hned několika akcemi - pietním aktem, výstavou a koncertem.

Pietní akt u busty Tomáše Bati juniora se uskuteční 17. září v Baťově vile v 15.30 hodin. Zástupci města Zlína, Zlínského kraje, Nadace T. Bati, Univerzity Tomáše Bati a Klubu Absolventů Baťovy školy práce uctí památku slavnostním shromážděním a položením květin.

Hned dvě slavnostní akce připravila Univerzita Tomáše Bati.. „Koncert uspořádáme přesně v den, kdy pan Baťa slavil narozeniny - 17. září. Uskuteční se v Kongresovém centru ve Zlíně a na programu bude cyklus symfonických básní Má vlast Bedřicha Smetany v podání Filharmonie Bohuslava Martinů,“ uvedl rektor prof. Petr Sáha, CSc. Ten také pronese úvodní slovo spolu se Sonjou Baťovou, manželkou Tomáše Bati Jr., která s univerzitou intenzivně spolupracuje. Začátek koncertu bude v 19 hodin.

Tomáš Baťa Jr. - Švec pro celý svět. Tak je nazvaná unikátní výstava velkoformátových fotografií, kterou připravil tým univerzitních odborníků. Výstava dokumentuje osobní i pracovní život Tomáše Bati juniora. Součástí výstavy jsou také fotografie z rodinného archívu, které univerzitě poskytla paní Sonja Baťová. Výstava bude volně přístupná veřejnosti od 18. září až do konce roku v atriu Univerzitního centra v pracovní dny od 8 do 18 hodin.Zdroj informací: http://www.zlin.eu/zlin-si-pripomene-100-vyroc ...
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2023 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace