VBeskydech.cz

Upozornění: Prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby vzali na vědomí aktuální situaci a opatření přijatá vládou ČR k nákaze Covid-19.
GPS: 49°13'35,941"N,17°39'58,789"E
Oblast: Hostýnské vrchy
Obec: Zlín
Adresa: Zlín, náměstí Míru 12
761 40
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 577 630 111 (ústředna)
Web: http://www.zlin.eu

Oblíbené odkazy

Happy Rally - Letošní Barumka byla prostě HAPPY.


úterý 16.9.2014, Zlín
Happy Rally - Letošní Barumka byla prostě HAPPY.
Barum Czech Rally Zlín to není jen špičkový motoristický podnik evropské extra třídy. Jsou to i osudy dvou set tisíc fanoušků a návštěvníků, kteří každoročně zavítají do Zlínského kraje, který se právem honosí přívlastkem kraj s kouzlem rozmanitosti. Projekt happy rally vám představí Barum Czech Rally Zlín nikoliv jako tradiční souboj závoďáků na jedinečné asfaltové trati uprostřed Evropy, ale i jako podnik, kde se lidé dobře baví a umí si užít rally se vším, co k ní patří v tom nejlepším slova smyslu. Letošní Barumka byla prostě HAPPY díky vám skvělým fanouškům rally. Podívejte se na HAPPY video s Bolkem Polívkou, Olgou Lounovou, Romanem Krestou a fanoušky rally v hlavní roli!

Při natáčení tohoto videa nebyl nikdo zraněn a nikdo se nemračil. Každý z účastníků natáčení byl honorován tím nejcennějším, co na závodech máme – dobrou náladou a úsměvem. Děkujeme všem 269 hvězdám našeho projektu za 958 nenucených úsměvů ve čtyřech natáčecích dnech a těšíme se za rok ve Zlínském kraji s úsměvem na shledanou.

Miloslav Regner
ředitel závodu
Zdroj informací: http://www.happyrally.eu
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2021 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace