VBeskydech.cz

Upozornění: Prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby vzali na vědomí aktuální situaci a opatření přijatá vládou ČR k nákaze Covid-19.
Nadmořská výška: 376 m n. m.
GPS: 49°27'27,345"N,18°8'33,652"E
Oblast: Valašsko - Javorníky - Vsetínské vrchy
Obec: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Rožnov pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 128
756 61
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 571 661 111
Web: http://www.roznov.cz
Dostupnost
Vzdálenost vzdušnou čarou:
12 km východně od města Valašské Meziříčí


Oblíbené odkazy

Sněhové království s Českým rozhlasem Ostrava


pátek 23.1.2015, Rožnov pod Radhoštěm
Český rozhlas Ostrava přiveze tuto sobotu 23.1. do Rožnova pod Radhoštěm zábavu a soutěže. V kempu Sport se koná tradiční akce Sněhové království s výstavou ledových soch. Návštěvníci akce mohou navštívit také stan Českého rozhlasu Ostrava a zúčastnit se soutěží o zajímavé ceny.

Akce Sněhové království se koná již po sedmnácté. Letos se akce přesunula z Pusteven do Rožnova pod Radhoštěm. Od 17. ledna mohou návštěvníci akce obdivovat v ledové galerii sochy, které z bloků ledu vyřezali profesionální sochaři. Ledovou galerii bude možné navštívit, pokud to počasí dovolí, až do 8. února. Navíc o tomto víkendu je pro návštěvníky nachystán doprovodný program - hudební vystoupení, atrakce pro děti, procházka po „Horké stezce“, prodej řemeslných výrobků a stánky s občerstvením.

Český rozhlas Ostrava, který je mediálním partnerem akce, se zúčastní doprovodného programu v sobotu 24. ledna od 11.00 hodin. „Každý, kdo navštíví rozhlasový nafukovací stan, se může zúčastnit SMS soutěže o zajímavé ceny. Přímo ve stanu budeme soutěžící informovat o velmi jednoduchých podmínkách soutěže. Ihned na místě se soutěžící dozví, zda vyhrál nebo ne. Ceny pak budou nachystány k vyzvednutí v našem stanu. A pokud nás navštíví děti, tak ani ty nepřijdou zkrátka,“ zve k návštěvě stanu Daniel Martínek, manažer komunikace ČRo Ostrava.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Více o akci http://vbeskydech.cz/akce/vystavy/roznov-pod-radhostem/s ...Zdroj informací: www.rozhlas.cz
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2021 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace