VBeskydech.cz

Upozornění: Prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby vzali na vědomí aktuální situaci a opatření přijatá vládou ČR k nákaze Covid-19.
Nadmořská výška: 319 m n. m.
GPS: 49°35'57,838"N,18°8'37,683"E
Oblast: Podbeskydí
Obec: Kopřivnice
Adresa: Kopřivnice, Záhumenní 367/1
742 21
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 556 871 106
Web: http://www.tatramuseum.cz
Dostupnost
Vzdálenost vzdušnou čarou:
centrum města Kopřivnice


Oblíbené odkazy

ŽIVOTOPISNÉ DÍLO DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH BRZY NA PULTECH!!! KŘEST 23. 6. v Praze


pátek 3.6.2016 až pondělí 13.6.2016, Technické muzeum Tatra Kopřivnice
ŽIVOTOPISNÉ DÍLO DANY A EMILA ZÁTOPKOVÝCH BRZY NA PULTECH!!! KŘEST 23. 6. v Praze
Vážení čtenáři a sportovní příznivci,

s obrovskou radostí a hrdostí Vám představujeme knihu, která je výsledkem sedmiletého snažení paní Dany Zátopkové, naší olympijské vítězky v hodu oštěpem a zároveň manželky legendárního běžce Emila Zátopka.

Životopisné dílo o Daně a Emilu Zátopkových s názvem Náš život pod pěti kruhy bude pokřtěno dne 23. června 2016 v 14:00 hodin v obchodním domě Quadrio v Praze, a to za osobní účasti paní Dany Zátopkové i celé plejády olympijských vítězů a osobností československého sportu.

Svěží, zábavné a především lidsky pravdivé povídání Dany a Emila Zátopkových o jejich dětství, přes všechny sportovní i životní úspěchy a neúspěchy, partnerství až do současnosti, Vám jistě zpříjemní nejeden všední večer. V knize naleznete také fotografie, které nebyly doposud nikde publikovány! Autentičnost vyprávění manželů dokreslují zachované prvky hovorové a obecné češtiny i nářečí.

Vydavatelem díla je Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s. ve spolupráci s nakladatelstvím Academia Praha, Českým olympijským výborem, Nadačním fondem Dany a Emila Zátopkových a dalších. Rádi bychom touto cestou upřímně poděkovali nejen výše jmenovaným, ale všem zainteresovaným, kteří se na vydání této výjimečné publikace podíleli.


CENOVÝ BONUS PŘI NÁKUPU KNIHY V MUZEU!

Od 23. 6. tak budete mít jedinečnou příležitost zakoupit si toto exkluzivní dílo přímo v Technickém muzeu Tatra v Kopřivnici, kde Vám navíc nabízíme slevu ve výši 10 % - oproti prodejní ceně v knihkupectvích - na každý zakoupený kus!!!

Tato cenová akce platí pouze v našem muzeu, a to do vyprodání zásob.
Knihu si budete moci zakoupit buďto osobně v prodejně muzea na ul. Záhumenní 367/1 v Kopřivnici nebo objednat přes náš e-shop: http://shop.tatramuseum.cz/.


 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2020 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace