VBeskydech.cz

Upozornění: Prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby vzali na vědomí aktuální situaci a opatření přijatá vládou ČR k nákaze Covid-19.
GPS: 49°35'7,040"N,18°21'51,768"E
Oblast: Moravskoslezské Beskydy
Obec: Frýdlant nad Ostravicí
Adresa: Frýdlant nad Ostravicí, Harcovská ulice
739 11
Telefon: +420 558 678 963
Mobil: +420 724 508 223 (Jiří Pěgřím)
Web: http://www.compassmc.cz/sport

Oblíbené odkazy

Kubina Team oslaví desáté narozeniny: do Frýdlantu přijede i Jankulovski!


středa 2.7.2014, Hala Sport TJ Ferrum
Kubina Team oslaví desáté narozeniny: do Frýdlantu přijede i Jankulovski!
Frýdlant nad Ostravicí – Pokud máte rádi fotbal na vesnici, dobré pivo a zase vám tak moc nejde o výsledek, pak si do kalendáře poznačte datum sobota 5. července. Na fotbalovém hřišti ve Frýdlantu nad Ostravicí se totiž uskuteční exhibiční zápas mezi domácím celkem a Kubina Teamem.

Pozvánka na akci. Bývalý hokejový obránce Pavel Kubina, který v prosinci ukončil svou úspěšnou kariéru, už deset let pořádá v létě charitativní fotbalové zápasy. Nyní zavítá poprvé právě do Frýdlantu nad Ostravicí. „Pro naše kulaté výročí jsme hledali útulný fotbalový areál v Beskydech. Jsem rád, že nastoupíme právě ve Frýdlantě, kde mají krásný fotbalový areál," uvedl Pavel Kubina, který pochází z nedalekých Janovic.

Pro červencový zápas získal do svého týmu osobností, za který pravidelně nastupují hokejisté Vladimír Vůjtek, František Černík, Miloš Holaň, Marek Malík, Rostislav Olesz Roman Polák, velkou posilu z řad bývalých českých fotbalových reprezentantů.

Dres Kubina Teamu totiž poprvé oblékne vítěz Ligy mistrů a bývalá velká hvězda AC Milán Marek Jankulovski. „Vážím si toho, že si s námi půjde zahrát. Vítěz Ligy mistrů za nás ještě nikdy nehrál a věřím, že i i pro všechny fotbalové fanoušky to bude zážitek," pokračoval Kubina. Potvrdil, že výtěžek akce poputuje na charitativní účely. „Šek na padesát tisíc korun předáme opět před zápasem," pokračoval Kubina, který se z Ameriky vrátí domů příští týden.

Vstupné na benefici, která začíná v 17 hodin, je 50 korun. Děti a ženy mají ale vstup zdarma! „Je to jedna z našich podmínek, aby děti a ženy vstupné neplatily. Věříme, že lidi na benefici přijdou," poznamenal Kubina, který svůj tým doplní také o další bývalé nebo současné fotbalisty. „Minimálně na autogramiádu přijede Venca Svěrkoš," prozradil další zvučné jméno své sestavy Kubina.

Oželet musí starty dalších dvou bývalých reprezentantů Radka Látala a Pavla Srnička. Oba si totiž musejí plnit trenérské povinnosti s Košicemi, resp. Spartou Praha. „Radek Látal hraje v tomto termínu zrovna slovenský Superpohár proti Slovanu a Pavel Srniček je na soustředění v Itálii. Věřím, že se mi ale tým do konce příštího týdne podaří ještě doplnit," dodal Kubina s tím, že kompletní soupisku oznámí příští týden. Mediálním partnerem Kubina Teamu je už deset let Moravskoslezský deník.

Autor: Aleš UherZdroj informací: http://fm.denik.cz/fotbal_region/kubina-team-o ...
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2020 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace