VBeskydech.cz

Centrum volného času U Rosničky - Malenovice

 
Centrum volného času U Rosničky

Sídlo Centra volného času U Rosničky je v Obecním domě v Malenovicích. Obecní dům se nachází v Malenovicích (5 km od Frýdlantu nad Ostravicí) naproti fotbalovému hřišti na místě bývalé hasičárny – tzv. Rosničky (název "U Rosničky" má tedy navazovat na dřívější tradici, kdy bylo toto místo oblíbeným centrem setkávání občanů). Poblíž je nové dětské hřiště, multifunkční hřiště, Obecní úřad, restaurace Pod Borovou a nově i malý obchůdek s pečivem.

Volná herna
Vstup do herny je umožněn každému dítěti v doprovodu dospělé osoby, které netrpí akutní nemocí. Při vstupu do herny se zapíše zodpovědná osoba do návštěvní knihy. Během pobytu v herně za dítě zodpovídá doprovod, řeší případné kolize, spolu s dítětem před odchodem uklidí hračky, nádobí odnese a umyje v kuchyňce. Případné škody hlásí pracovnici CVČ U Rosničky..

Wi-Fi připojení zdarma!!!!

V kuchyňce je možnost si za malý poplatek (10Kč) uvařit čaj nebo kávu. V herně je k dispozici přebalovací podložka, na WC redukce nebo nočníky.

Herna s programem

Chceme maximálně využít toho, co doma obvykle nemáme – velkého prostoru a netradičních hraček (velký tunel ze žíněnek, kuličkový bazének, velké molitanové kostky, úžasná dětská kuchyňská linka, dřevěné kostky, deskové dřevěné hry pro malé děti…) a taky kolektivu dětí pro hraní, zpívání, tvoření a dovádění. Ale též je to prostor pro maminky, aby měly možnost si najít spřízněnou duši anebo alespoň zjistit, že tady nejsou samy a že je dobré dostat se mezi lidi. Podívejte se na fotky z herny v našem fotoalbu.

Program je přizpůsobený aktuálnímu složení skupinky. S každou skupinkou zpíváme. S tím nemá problémy žádné mrně. Našim hlavním cílem je, abyste se u nás cítili jako doma, odpočinuli si, popovídali, sdíleli.

K dispozici je přebalovací podložka, nočníky v různých barevných provedeních, v kuchyňce mikrovlnka na ohřátí jídla, možnost uvařit si čaj nebo kávu za 10 Kč.

Dále nabízí
Hlídání dětí
kurz Tanečky
Výtvarná dílna
kurzy pro děti, dospělé a mládež


Přístupnost: Celoroční
Provozní doba
volná herna
úterý 9.00-12.00
středa 16.30-18.30
čtvrtek 16.00-18.00

Herna s programem
pátek 9.30-12.00
Ceny
volná herna 40 Kč za jeden vstup za rodinu, permanentka na 10 vstupů 350 Kč

Kurzovné: 40 Kč/ vstup
Možnosti / zaměření
  • S dětmi: Ano
  • WiFi, Internet: Ano
Zdroj: www.urosnicky.eu/kurzy/pro-deti-s-rodici/herna-s-programem/

 
GPS: 49°34'49,435"N,18°23'39,708"E
Oblast: Moravskoslezské Beskydy
Obec: Malenovice
Adresa: Malenovice, Malenovice 5
739 11
E-mail: Poslat dotaz
Mobil: +420 603 420 242
Web: http://www.urosnicky.eu

Oblíbené odkazy

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2024 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.2 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace