VBeskydech.cz

Upozornění: Prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby vzali na vědomí aktuální situaci a opatření přijatá vládou ČR k nákaze Covid-19.

Odborný léčebný ústav Metylovice s wellness programem - Metylovice

Odborný léčebný ústav Metylovice - Moravskoslezské sanatorium má sídlo v obci Metylovice na kopci Vrchovina, v prostoru sedla mezi masivem Ondřejníku a masivem Metylovické hůrky.

Historie Odborného léčebného ústavu Metylovice začíná v roce 1949, kdy byla do obce Metylovice přemístěna zotavovna z Jánských lázní. V průběhu let došlo k mnoha změnám, nejen v názvu zdravotnického zařízení (dříve Beskydské dětské sanatorium), ale zejména v jeho charakteru a provádění léčebných činností. Těmto změnám předcházely rekonstrukce, modernizace a dostavby. Zařízení bylo vybaveno moderní lékařskou technikou a doplněno odborným personálem.

Součásti léčebny je malý wellness program, ve kterém je nabídnut krytý nerezový bazén o rozměrech 10x5m, hloubkou 1,35m a teplotou vody až 32°C. Dále můžete využít vířivou vanu (whirpool) saunu včetně ochlazovacího bazénku a odpočívárny, solnou jeskyní a masážní vanu. Léčebna nabízí kompletní rehabilitační program pro všechny nemoci, uvedené v indikačním seznamu

Sanatorium se stále modernizuje, část je i bezbariérová. Umístění v Moravskoslezských Beskydech, které jsou známy svou neopakovatelnou krásou a poskytují v každém ročním období turistické a sportovní využití, je výhodou pro všechny jeho pacienty.

Malý wellness program - krytý rehabilitační bazén 10x5 m, sauna, solná jeskyně, venkovní bazén 9x5 m, whirpool, nabídka masáží a koupelí.


Přístupnost: Celoroční
Možnosti / zaměření
  • S dětmi: Ano
  • Bezbariérové: Částečně
  • Kouření povolené: Ne
Zdroj: www.olum.cz

 
GPS: 49°36'32,542"N,18°20'18,384"E
Oblast: Moravskoslezské Beskydy
Obec: Metylovice
Adresa: Metylovice, Metylovice 1
739 49
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 558 686 147
Web: http://www.olum.cz
Dostupnost
Autobus:
zastávka Metylovice, Vrchovina

Vlak:
nejbližší žst. je Frýdlant nad Ostravicí nebo Frýdek-Místek, odtud jezdí autobusy


Oblíbené odkazy

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2021 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace