VBeskydech.cz

GPS: 49°33'3,705"N,18°22'7,533"E
Oblast: Moravskoslezské Beskydy
Obec: Ostravice
Adresa: Ostravice, Ostravice 699
739 14
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 558 431 549
Mobil: +420 724 907 913
Web: http://www.ostravice-golf.cz

Oblíbené odkazy

Ostravice získala prestižní ocenění kvality. Dohnala tak Čeladnou i Františkovy Lázně


středa 25.6.2014, Golfové hřiště Ostravice
Ostravice získala prestižní ocenění kvality. Dohnala tak Čeladnou i Františkovy Lázně
Sportovně rekreační - golfový a lyžařský areál v Ostravici v moravskoslezských Beskydech získal další prestižní ocenění. Německá asociace golfových hřišť udělila Ostravici nejvyšší možný, pětihvězdičkový certifikát.

V České republice mají tento certifikát pouze dva areály a to Čeladná a Františkovy Lázně. Sportovně-rekreační areál v Beskydech pod Lysou horou je mladý areál. Poprvé otevřel své brány veřejnosti v létě 2007, tehdy ještě jako 9jamkové hřiště, ovšem s velkými ambicemi.

Správně načasovaná progrese investic v celkové výši přes 450 miliónů korun i profesionální management dokázal splnit náročné cíle a pod Lysou horou vybudovat resort s možností celoročního využití, který dokonale propojuje komplexní nabídku moderních sportovních služeb.

To vše dnes představuje golfové mistrovské 18jamkové hřiště typu parkland s PARem 72, dále běžecké lyžování na 5 km upravovaných, osvětlených tratích s možností umělého zasněžování, nordic walking, pěší i cykloturistika či jezdectví a jejich zázemí, tedy ubytování - HOTEL GREEN IN, gastro, wellness, kongresový a další doprovodný program.

„Proces získání certifikace byl opravdu náročný. Návštěva německých inspektorů trvala několik dnů. Jen návrh na „drobná vylepšení“ měl 27 stran textu. Vše jsme splnili a pětihvězdičkový certifikát Německé asociace golfových hřišť získali, což nám ještě více otevírá dveře v evropském prostoru,“ vysvětlil manažer Daniel Kollár.

Hlavní sezóna na Ostravici je v plném proudu. S ohledem na příznivé počasí je návštěvnost areálu velká. „Vše teď samozřejmě směřujeme k našemu hlavnímu - golfovému programu. Vyhledávané hrací termíny bývají plně obsazeny. Probíhá série turnajů, kombinovaných i s jinými outdoorovými sporty pokračuje dětská golfová škola. Na přelomu června a července, pořádáme ostře sledovaný 4. turnaj série Czech PGA Tour na kterém bude bojovat osmdesátka hráčů - domácí golfová špička i zajímaví hráči ze zahraničí. Silně pulsuje i náš projekt 55 jamek - 55 holes. Ten realizují naše sousední beskydské resorty, tedy Ostravice a v Čeladná se zaměřením na turisty z celého světa,“ uvedl Daniel Kollár.

Další letošní horkou novinkou, která v nabitých hracích termínech určitě zpříjemní golfistům život je tzv. Moravský golfový pas. Ten vzájemně propojuje všechna hřiště v našem regionu tedy Ostravici, Čeladnou, Šilheřovice, Kravaře a Ropici. Golfový pas nabízí hned několik balíčků golfových her.

„Hráč si zvolí počet golfových her, které chcete odehrát, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a za poplatek hraje golf na všech 5 hřištích až neomezeně. Podmínkou nákupu je členství v některém z řádných klubů v ČGF,“ dodal Daniel Kollár.

Článek od uživatele Metoděj NovákZdroj informací: http://www.novinky.cz/vase-zpravy/moravskoslez ...
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2023 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.1 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace