VBeskydech.cz

Nadmořská výška: 353 m n. m.
GPS: 49°36'54,487"N,18°44'12,443"E
Oblast: Slezské Beskydy
Obec: Hrádek ve Slezsku
Adresa: Hrádek, Hrádek 352
739 97
E-mail: Poslat dotaz
Telefon: +420 558 551 311
Web: http://www.obechradek.cz
Dostupnost
Vzdálenost vzdušnou čarou:
4 km severně od města Jablunkov

Vlak:
vlaková stanice Hrádek


Oblíbené odkazy

Plánované sportoviště v Hrádku ve vizualizaci


úterý 25.3.2014, Hrádek ve Slezsku

Plánované sportoviště v Hrádku ve vizualizaci
 
Plánované sportoviště v Hrádku ve vizualizaci
Plánované sportoviště v Hrádku ve vizualizaci
Plánované sportoviště v Hrádku ve vizualizaci

Děti obou škol v Hrádku mají omezené možnosti sportování. Školy nemají k dispozici tělocvičnu ani hřiště. Rovněž dospělá populace by uvítala, kdyby bylo v obci vybudováno sportoviště pro různé druhy kolektivních sportů. Občané se v dotazníku vyjádřili, že sportoviště patří mezi nejdůležitější priority, které by měla samospráva řešit.

Obec v současné době dokončuje projektovou dokumentací víceúčelového sportovního hřiště se zázemím a připravuje podklady pro územní řízení. Poté, co byly projekčně vyřešeny všechny technické překážky stavby, je možné občanům s jistou mírou optimismu poodhalit více podrobností o našem záměru. Vizualizace hřiště je k dispozici - viz. obrázky.

Hřiště bude mít rozměry 40 x 22 m, tedy parametry na většinu kolektivních sportů. V zimě bude možné vytvořit ledovou plochu pro hokej nebo veřejné bruslení. V areálu je počítáno s budovou zahrnující klubovnu, šatnu, sprchy, záchody a sklad. Na střeše budovy bude prostor pro parkování. Pro diváky bude vybudována tribuna s kapacitou 181 osob.

Vedení obce při přípravě projektu řešilo mnoho komplikací, např. přeložky nízkého napětí, telefonního vedení, veřejného osvětlení, vodovodu a plynovodu. Také bylo třeba dokoupit několik pozemků. Pokud nenastanou další překážky, mohlo by být v létě vydáno územní rozhodnutí a na podzim stavební povolení. Pak budeme připraveni provést tolik očekávanou stavbu, která by mohla být financována z dotačních zdrojů.

Robert BorskiZdroj informací: http://www.obechradek.cz/cz/menu/64/aktuality/ ...
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2024 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3.2 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace