VBeskydech.cz

Upozornění: Prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby vzali na vědomí aktuální situaci a opatření přijatá vládou ČR k nákaze Covid-19.
Gastrovice 2019
Gastrovice 2019
Gastronomické akce
Datum a čas konání
pátek 20.9.2019 až neděle 22.9.2019
Místo konání
Ostravice / Moravskoslezské Beskydy
Výjimečný víkend na Ostravici pro milovníky kuchyně, minipivovarů a regionálních produktů.

Gastrofestival Gastrovice je jednou z nejvýznamnějších gastronomických slavností v regionu.  Je to oslava dobrého jídla i nápojů - plodů naší země. Letošní ročník bude gastronomicky zaměřen na ryze české potraviny a kulinářské výrobky z nich. Festival proběhne v malebné obci Ostravice na čtyřech gastro scénách – rekreační centrum ?Sepetná, hotel Freud, Beskydský pivovárek a centrum obce Ostravice.

Těšit se můžete na vybrané speciality české kuchyně, zajímavá menu i sladkosti, festival minipivovarů i víno od několika vinařů. Objevíte poctivé lokální potraviny a další výrobky od místních producentů. Během dne budou probíhat tematické ukázky výroby, přípravy pokrmů a přednášky, rozezní se hudba a děti budou moci vyrábět v tvořivé dílně. Po celý víkend si můžete objednat zážitková menu na jednotlivých scénách.
 

Líbí se Vám VBeskydech.cz ?


Copyright © 2013 - 2020 VBeskydech.cz. Všechna práva vyhrazena. Používá: NanoLynx 1.3.3 Modes: ubyt2020
Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace